Settings and search
Tworzenie oferty programowej w oparciu o lokalne dziedzictwo materialne i niematerialne [SZKOLENIE cz. II]
Interesujesz się zabytkami, lokalnymi legendami, a może obserwujesz zwyczaje lub rzemiosło, które można spotkać tylko w Twojej okolicy? Chcesz wpleść wiedzę o tych wątkach w działania edukacyjne swojej organizacji/instytucji i mieć realny wpływ na zachowanie lokalnego dziedzictwa kulturowego? A może masz doświadczenie na ten temat i chcesz podzielić się dobrymi praktykami z innymi? Weź udział w naszych szkoleniach!
Narodowe Centrum Kultury oraz Narodowy Instytut Dziedzictwa zapraszają na cykl dwóch jednodniowych szkoleń, w których opowiemy o materialnym i niematerialnym dziedzictwie kulturowym, formach jego ochrony; przedstawimy sposoby na szukanie informacji o lokalnych zasobach, wymienimy się inspiracjami i dobrymi praktykami, a także przedstawimy narzędzia edukacyjne i animacyjne pozwalające na opowiedzenie o lokalnym dziedzictwie i zaangażowanie uczestników w działania.
Daty szkoleń:
Część I 15 kwietnia (rekrutacja: od 18 marca do 28 marca)
Część II 14 czerwca (rekrutacja: od 15 maja do 29 maja)
Uwaga!
Na każde ze szkoleń prowadzona jest oddzielna rekrutacja. Pierwszeństwo udziału w drugim szkoleniu będą jednak mieli wszyscy zainteresowani uczestnicy pierwszego szkolenia.
Na szkolenie zapraszamy pracowników instytucji kultury i organizacji, animatorów i edukatorów zainteresowanych wykorzystaniem zasobów lokalnego dziedzictwa kulturowego w swoich działaniach.
Trenerki: Anna Czyżewska, Paulina Kobza, Aleksandra Chabiera (NID)
Miejsce prowadzenia szkoleń: Centrum Kreatywności ul. Targowa 52, Warszawa
Liczba uczestników każdego szkolenia: 15 osób
Koszt szkolenia dla uczestnika: 250,00 zł netto (307,50 zł w przypadku braku zwolnienia z VAT) - koszt za udział w części II
W cenę wliczone są:
- Udział w szkoleniu
- Catering (przerwy kawowe, obiad)
- Materiały szkoleniowe
- Zaświadczenie o udziale w szkoleniu