Settings and search
Włączanie osób z niepełnosprawnością intelektualną w działania kulturalne [SZKOLENIE]
Zapraszamy na szkolenie z cyklu „Kultura bez Wyjątku”, które odbędzie się w dniach 20-22 marca 2019 roku!
Jeśli pracujesz w instytucji kultury i chcesz dowiedzieć się jak zmienić jej działanie, tak aby była ona bardziej otwarta na potrzeby osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi - to szkolenie jest dla Ciebie!
W tym roku do realizacji pierwszego z cyklu szkoleń „Kultura bez Wyjątku” zaprosiliśmy warszawski Teatr 21. Teatr 21 zrodził się w 2005 r. z warsztatów w Zespole Społecznych Szkół Specjalnych „Dać Szansę” w Warszawie. Aktorami są przede wszystkim uczniowie oraz absolwenci szkoły - osoby z zespołem Downa i autyzmem. Ich dawna zabawa w teatr zmieniła się w pracę, za którą otrzymują wynagrodzenie. Grupa występowała również na festiwalach w kraju (Wrocław, Poznań, Węgajty, Gdańsk, Kalisz, Łódź, Kielce, Białystok, Pszczyna, Lublin) i za granicą (Praga, Neratov, Berlin, Helsinki, Freiburg).
Liczba uczestników szkolenia: 20 osób.
Trenerzy: Justyna Sobczyk, Justyna Wielgus, Justyna Lipko-Konieczna, Aleksandra Skotarek (aktorka Teatru 21), Magdalena Świątkowska (aktorka Teatru 21), Daniel Krajewski (aktor Teatru 21), Aleksander Orliński (aktor Teatru 21).
Koszt szkolenia: 400,00 netto PLN + 23% VAT
W cenę wliczone są:
- udział w szkoleniu
- wyżywienie
- nocleg (pokoje dwuosobowe)
- transport na trasie Warszawa – ośrodek szkoleniowy – Warszawa
- materiały szkoleniowe
- Zaświadczenie o udziale w szkoleniu.
Program Szkolenia (w załączniku)