III Forum Pracuj w kulturze
Jesteś dyrektorem/ką, menedżerem/ką instytucji kultury lub pracownikiem/czką działów kadr i HR? Bądź z nami 19 maja w Katowicach w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia!
Program III Forum Pracuj w kulturze adresujemy do instytucji kultury z całej Polski, szczególnie do:
- kadry zarządzającej tymi instytucjami,
- menedżerów działów HR
- oraz pracowników działów kadr.
Chcielibyśmy, aby konferencja stała się inspiracją do doskonalenia procesów zarządzania zespołami ludzkimi, otwartości na wdrażanie zmian w tej dziedzinie oraz wykorzystywania wyspecjalizowanych narzędzi i usług HR w sektorze kultury.
Podczas Forum wraz z zaproszonymi ekspertami i gośćmi porozmawiamy m.in. o:
- wprowadzaniu dobrych praktyk dla dyrektorów, osób zarządzających instytucjami oraz osób pracujących w działach kadr i Human Resources,
- zarządzaniu zespołem,
- budowaniu profesjonalnej marki instytucji jako pracodawcy,
- współpracy z innymi instytucjami oraz artystami,
- poszukiwaniu pracowników i przeprowadzaniu procesu rekrutacji.
Rejestracja została zamknięta. Do zobaczenia w Katowicach.
Program
Założycielka pracowni Artist in Bloom. Zajmuje się coachingiem zawodowym dla artystów i pracowników kultury, projektowaniem procesów edukacyjnych i rozwojowych dla instytucji kultury oraz badaniami kompetencji kluczowych dla prosperowania środowiska twórczego na współczesnym rynku kultury.
Pracownia Artist in Bloom współpracowała m.in. z Komisją Europejską, Instytutem A. Mickiewicza, Narodowym Centrum Kultury, Music Export Poland, Hungarian Oncoming Tunes, SoundCzech, Music Export Ukraine, Instytutem Goethego w Kijowie, Collegium Civitas, Akademią Muzyczną w Łodzi, ASP w Katowicach, Krakowie i Wrocławiu,, Festiwalami Spring Break, MENT Ljubljana, Budapest Showcase Hub, Inne Brzmienia, Warsaw Music Week, Music Export Conference oraz wieloma innymi. Partner merytoryczny Inkubatora dla młodej branży muzycznej Tak Brzmi Miasto. Artist in Bloom w 2020 roku zostało także objęte wsparciem Keychange - globalnej organizacji wspierającej równość w kulturze, inkluzywność i innowacyjność
Certyfikowana asesorka HA, a także projektantka procesów rozwojowych, edukatorka i coachini pracowni Artist in Bloom oraz badaczka kompetencji zawodowych w sektorze kreatywnym. Ula jest absolwentką socjologii na wydziale filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego i studium dla trenerów na L’Université des Sciences et Technologies de Lille Management du Comportement des Hommes. Ekspertka Human Relations z 20-letnim doświadczeniem. Certyfikowana coachini i trener Thames Valley University.
Leszek Lerch jest Senior Partnerem w dziale Audytu EY Polska. Przez kilkanaście lat zarządzał praktyką audytową w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu a następnie w Gdańsku i Warszawie. Doświadczony audytor, profesjonalista w zakresie audytu, zarządzania ryzykiem, strategii i kontroli wewnętrznej.
Kieruje wieloma projektami audytowymi i doradczymi, głownie dla przedsiębiorstw działających w sektorach samochodowym, telekomunikacyjnym, budowlanym, energetycznym, produkcyjnym, stalowym i górniczym - również dla spółek notowanych na GPW. Brał udział w procesach prywatyzacyjnych wielu polskich przedsiębiorstw.
Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiada tytuł biegłego rewidenta oraz kwalifikacje ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants).
Miłośnik gór o każdej porze roku i aktywnego spędzania czasu.
Jak wciela w życie misję EY: “building a better working world”?
Wspieranie współpracowników w ich ciągłym rozwoju, który przekłada się na jak najlepszą obsługę naszych Klientów, jak również społeczności, w których żyjemy. Tych dużych i tych małych.
CEO HRM Institute; doświadczona ekspertka, strateżka marki pracodawcy, pasjonat kultury organizacyjnej, zarządzania talentami i synergii marek. Konsultantka, szkoleniowiec, trenerka, wykładowca. Autorka książki Employer branding bez tajemnic oraz innych publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy, kultury organizacyjnej, EVP, storytellingu w employer brandingu, pokoleń na rynku pracy. Organizatorka konferencji, szkoleń i warsztatów z obszaru zewnętrznego i wewnętrznego wizerunku pracodawcy. Twórczyni konferencji EB Summit oraz konkursu Employer Branding Excellence Awards, promującego najlepsze praktyki employer brandingowe w Polsce.
Od kilku lat prowadzi zajęcia ze studentami na uczelniach: AGH w Krakowie, SGH w Warszawie. Prowadzi także gościnne wykłady na uczelniach takich jak: UEK w Krakowie, Politechnika Krakowska Uniwersytet Ekonomiczny w Białymstoku.
Od kilkunastu lat szkoli największe marki pracodawców w Polsce z obszaru employer brandingu, strategii marki i kultury organizacyjnej. Do firm, z którymi współpracowała należą czołowi polscy pracodawcym.in.: EY, Deloitte, PKO Bank Polski, KPMG, PZU, Orange, Capgemini, Coca-Cola, Grupa ING, L’Oréal, Microsoft, State Street.
Najnowsze publikacje Anny Macnar to:
Książka i e-book Employer branding bez tajemnic
e-book i narzędziownik o EVP, to: #kursoksiążka EVP bez tajemnic.
Jest szefową HRM Institute. Jednym z celów działalności HRM Institute jest poszukiwanie i wyróżnianie najlepszych praktyk employer brandingowych w Polsce. Dlatego od kilku lat, także podczas konferencji zostają przyznawane nagrody Employer Branding Excellence Awards, promujące najlepsze praktyki employer brandingowe w Polsce.
HRM Institute od 2012 roku prowadzi badanie Employer Branding w Polsce. Jest to ogólnopolskie badanie przeprowadzane wśród polskich pracodawców na temat działań employer brandingowych jakie realizują. Wyniki badania są prezentowane podczas konferencji Employer Branding Summit. Konferencja od kilku lat gromadzi specjalistów i ekspertów employer branding z całej Polski, którzy mają szansę podjęcia inspirujących dyskusji i wymiany własnych doświadczeń.
Ponad to jest autorką innych tematycznych badań dotyczących doceniania w pracy, sensu w pracy, radości w pracy, profesjonalisty na rynku pracy. Od lat współpracuje także z międzynarodową agencją employer brandingową Universum Global.
HRM Institute | www.hrminstitute.pl
Employer Branding Summit | www.ebsummit.pl
e-book EVP bez tajemnic | www.evpbeztajemnic.pl
książka Employer branding bez tajemnic | www.employerbrandingbeztajemnic.pl
Blog: Anna Macnar | www.annamacnar.pl
Kierownik Katedry Psychologii Klinicznej w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach, psycholog i trener, certyfikowany coach IAFPD (Centre for Coaching, ILM, Londyn) w z zakresu Performance Coaching i Coaching Psychology - programów rekomendowanych przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS). Absolwentka studiów magisterskich w dyscyplinie psychologia Uniwersytetu Śląskiego oraz Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Rozprawę doktorską „Życie w pojedynkę - psychospołeczne konsekwencje bycia singlem u kobiet i mężczyzn” obroniła w 2016 roku na Uniwersytecie Śląskim z wyróżnieniem.
Posiada bogate doświadczenie zawodowe jako konsultant personalny i doradca zawodowy. Jest redaktorem międzynarodowej książek: „Selflessness in Business” i „Psychologia w biznesie. Nowe perspektywy” oraz autorką kilkudziesięciu artykułów naukowych i aktywnym uczestnikiem międzynarodowych konferencji. Publikowała m.in. w Scientific Reports. Bierze także aktywny udział w społecznym życiu biznesowym. Obecnie kieruje międzynarodowym projektem finansowanym przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej NAWA w ramach Programu Granty Interwencyjne (Nr PPN/GIN/2020/1/00023/DEC/1):„Zdrowie psychiczne młodych dorosłych podczas pandemii COVID-19 w Polsce, Niemczech, Słowenii i Izraelu: badanie podłużne”.
Ekspert w zakresie komunikacji oraz zarządzania informacją. Właściciel marki Dobrze Powiedziane, konferansjer i miłośnik szwedzkiego stylu życia. Organizuje warsztaty z wystąpień publicznych, public relations, media relations, budowania marki osobistej oraz zarządzania kryzysami, które tworzą program "Korepetycje z pewności siebie". Poprowadził blisko tysiąc wydarzeń. Promotor cyklicznych spotkań ze studentami, podczas których przekazuje wiedzę o wystąpienia publicznych, public relations, przemyśle spotkań oraz jego znaczeniu dla marketingu miejsc. Obecnie Head of Content & Public Relations RMF Classic Plus. Wieloletni rzecznik i członek dyrekcji Krakowskiego Biura Festiwalowego - jednej z największych w Polsce instytucji łączącej kulturę z biznesem.
Gra na skrzypcach. Porusza się na rowerze i elektrycznej hulajnodze, kiedy tylko pozwala na to pogoda. Lubi gruszki, psy i lasy iglaste.
REGULAMIN
KONFERENCJI FORUM PRACUJ W KULTURZE
ORGANIZOWANEJ 19.05.2022 ROKU W KATOWIACACH
- POSTANOWIENIA OGÓLNE
- Niniejszy Regulamin określa warunki udziału w konferencji Forum Pracuj w kulturze organizowanej w dniu 19.05.2022 w Katowicach, zwanej dalej „Konferencją” lub „Wydarzeniem”.
- Konferencja jest inicjatywą Narodowego Centrum Kultury z siedzibą w Warszawie, ul. Płocka 13, Warszawa (01-231), zwanego dalej „Organizatorem”.
- Konferencja jest organizowana we współpracy z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach (40-202), przy placu Wojciecha Kilara 1, zwanym dalej „Współorganizatorem” lub „NOSPR”.
- Celem organizowane j Konferencji w kulturze jest podjęcie tematu zarządzania zasobami ludzkimi oraz wprowadzenie profesjonalnych rozwiązań w tym zakresie dla sektora kultury.
- Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników lub współpracowników instytucji kultury zarządzających zespołem i zajmujących się rekrutacją pracowników lub współpracowników.
- Konferencja odbędzie się w dniu 19 maja 2022 r. w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (40-202), przy placu Wojciecha Kilara 1.
- Udział w konferencji jest bezpłatny.
- Podczas Wydarzenia prowadzona będzie rejestracja fotograficzna i filmowa.
Z zarejestrowanych materiałów przygotowana zostanie relacja foto-video w celu udostępnienia w mediach społecznościowych NCK i NOSPR informacji dotyczących działalności instytucji.
- Część Wydarzenia będzie transmitowana przez streaming na mediach społecznościowych prowadzonych przez NCK i/lub NOSPR
- ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W KONFERENCJI
- Zgłoszenie udziału w Konferencji odbywa się wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem formularza internetowego zamieszczonego na stronie www.nck.pl oraz pracujwkulturze.nck.pl (zgłoszenie o statusie „UCZESTNIK”).
- Zgłoszenia na konferencję są imienne.
- Na stronie zawierającej link do formularza internetowego znajduje się również niniejszy regulamin oraz wzór oświadczenia o stanie zdrowia (którego wypełnienie w przypadku zaostrzenia przepisów dotyczących COVID może być niezbędne do wzięcia udziału
w Konferencji) w formie stacjonarnej do zapoznania się i ewentualnego wydruku.
- Zgłaszając się na Konferencję uczestnik:
- potwierdza zapoznanie się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki,
- podaje w formularzu imię, nazwisko oraz adres e-mail w celu przygotowania identyfikatorów, uczestnik biorący udział w wydarzeniu stacjonarnie,
- deklaruje chęć udziału w wybranych przez siebie warsztatach lub rozmowach.
- Uczestnik drogą e-mailową otrzyma potwierdzenie udziału w Konferencji oraz
w wybranych przez siebie wydarzeniach.
- Liczba uczestników stacjonarnych Konferencji oraz poszczególnych wydarzeń jest dostosowana do obowiązujących w tym zakresie przepisów. W przypadku zainteresowania przekraczającego liczbę przygotowanych miejsc, pierwszeństwo udziału w wydarzeniu mają osoby zarządzające instytucjami kultury oraz pracujące w działach kadr, HR instytucji a także odpowiedzialne za przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych.
- Uczestnicy mogą brać udział w Konferencji tylko stacjonarnie.
- Uczestnicy biorący udział w Konferencji zobowiązani są potwierdzić swoją obecność w dniu wydarzenia w godzinach 8.30 - 11:30 w wyznaczonym miejscu w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (40-202), przy placu Wojciecha Kilara 1.
- Po godzinie 11.30 rezerwacja wygasa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby spóźnione muszą liczyć się z możliwością, iż nie będą mogły uczestniczyć w wybranych wydarzeniach.
- W przypadku zidentyfikowania wolnych miejsc na poszczególne wydarzenia - istnieje możliwość zarejestrowania się dodatkowych osób nieposiadających wcześniejszej rezerwacji na Wydarzenie. Osoby te są zobowiązane do wypełnienia potrzebnych dokumentów
w wyznaczonym miejscu w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia
w Katowicach (40-202), przy placu Wojciecha Kilara 1.
- Uczestnik ma prawo do rezygnacji z udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Konferencji.
- Zgłoszenie rezygnacji z uczestnictwa stacjonarnego należy przesłać na adres: kgulej@nck.pl. Wykreślenie z listy uczestników następuje niezwłocznie po przesłaniu potwierdzenia ze strony Organizatorów.
- Możliwa jest zmiana zgłoszonego uczestnika. Zmiany takiej można dokonać najpóźniej do 2 dni przed datą wydarzenia na adres: kgulej@nck.pl. Zmiana Uczestnika następuje niezwłocznie po przesłaniu potwierdzenia ze strony Organizatorów.
- Koszty przejazdu i noclegów uczestnik Konferencji pokrywa we własnym zakresie.
- WSTĘP NA TEREN WYDARZENIA
- Wstęp na teren Wydarzenia odbywa się poprzez stawienie się w oznaczonej strefie wejściowej na terenie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (40-202), przy placu Wojciecha Kilara 1 oraz:
- Weryfikację rezerwacji przez obsługę Wydarzenia.
- W przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń wynikających z trwającego stanu pandemii COVID-19 - przekazanie obsłudze podpisanego wcześniej oświadczenia o stanie zdrowia lub podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia (z datą z danego dnia) lub okazanie aktualnego paszportu Covidowego, bądź wykonanie innych wymaganych prawem czynności.
- Każdy z uczestników otrzymuje imienny identyfikator umożliwiający wchodzenie
i wychodzenie z terenu Wydarzenia bez konieczności ponownej weryfikacji rezerwacji.
- Organizator zobowiązany jest odmówić wstępu na teren Wydarzenia:
- osobom, które odmawiają poddania się czynnościom, o których mowa w punkcie 24 Regulaminu,
- osobie znajdującej się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków,
- osobie posiadającej broń lub inne niebezpieczne przedmioty, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne, materiały pożarowo niebezpieczne, napoje alkoholowe, środki odurzające lub substancje psychotropowe,
- osobie zachowującej się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającej zagrożenie dla bezpieczeństwa lub porządku publicznego.
- INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW
- Uczestnictwo w Wydarzeniu jest równoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się
z niniejszym Regulaminem i akceptacją jego zapisów.
- Podczas Wydarzenia należy stosować się do zaleceń obsługi co do sposobu:
- Wchodzenia na teren Wydarzenia,
- Zajmowania miejsc,
- Opuszczania terenu Wydarzenia
- Uczestnik Wydarzenia zobowiązany jest do stosowania się do wszelkich innych zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz poleceń Organizatora.
- Uczestnicy Wydarzenia oraz wszystkie inne osoby, które znajdują się na terenie Wydarzenia obowiązani są zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych osób obecnych na Wydarzeniu, a w szczególności przestrzegać postanowień Regulaminu.
- ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORÓW
- Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby zagwarantować warunki organizacyjne Konferencji zgodnie z opisem na stronie Konferencji.
- Program Konferencji dostępny jest na stronie www.nck.pl, pracujwkulturze.nck.pl oraz na wydarzeniu na FB prowadzonym przez NCK.
- Organizatorzy ustalają plan Konferencji oraz zastrzegają sobie prawo do zmian
w programie Konferencji, nawet w dniu, w którym odbywa się Konferencja, w tym prawo do zmian rozkładu czasowego i kolejności wystąpień.
- Zmiany w programie Konferencji, o których mowa powyżej nie mogą stanowić podstawy do kierowania jakichkolwiek roszczeń, w tym roszczeń finansowych wobec Organizatorów.
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania Konferencji w przypadku zaistnienia przyczyń siły wyższej i zdarzeń losowych oraz decyzji administracyjnych władz publicznych podjętych na skutek trwającej epidemii.
- Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy należące do Uczestnika, które mogą zostać zgubione, zniszczone lub skradzione podczas Konferencji.
- Organizator informuje, że utrwala przebieg Wydarzenia dla celów dokumentacji oraz promocji, NCK oraz Wydarzenia obecnie i przyszłych latach. Wizerunek osób przebywających na Terenie Wydarzenia może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocyjnych. Uczestnik poprzez wstęp na teren Wydarzenia wyraża zgodę na utrwalenie jego wizerunku a następnie jego rozpowszechnienie w ramach tej dokumentacji.
- Na terenie Wydarzenia obowiązuje całkowity zakaz palenia.
- Uczestnicy nie stosujący się do poleceń obsługi Konferencji w przypadku naruszenia niniejszego Regulaminu lub stwarzania zagrożenia dla innych widzów, zostaną poproszeni
o opuszczenie miejsca Wydarzenia.
- Organizator zapewnia bezpieczeństwo osobom obecnym na Wydarzeniu oraz porządek podczas trwania Wydarzenia, poprzez m.in.:
- Zapewnienie pracowników obsługi porządkowej (posiadającej stosowne identyfikatory)
- Udostępnienie zaplecza higieniczno-sanitarnego i zapewnienie środków do mycia
w toaletach
- Zapewnienie środków do dezynfekcji przy wejściu na teren Wydarzenia oraz
w oznaczonych miejscach na terenie Wydarzenia z uwzględnieniem potrzeb osób
z niepełnosprawnością
- Uczestnictwo w Wydarzeniu jest równoznaczne z oświadczeniem, że Uczestnik w pełni zdaje sobie sprawę z możliwego ryzyka zagrożenia chorobowego dla zdrowia i życia spowodowanego wirusem SARS-CoV-2, wynikającego z udziału w Wydarzeniu innych uczestników.
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ryzyko związane z potencjalnym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19 w trakcie trwania Wydarzenia podczas trwania epidemii
- POSTANOWIENIA KOŃCOWE
- Niniejszy Regulamin jest dostępny na stronie internetowej nck.pl oraz pracujwkulturze.nck.pl.
- Organizatorowi przysługuje prawo zmiany niniejszego Regulaminu, w szczególności
z uwagi na potrzebę zapewnienia prawidłowego przebiegu Wydarzenia oraz bezpieczeństwa uczestnikom Wydarzenia.
- Regulamin obowiązuje od dnia 25 kwietnia 2022 roku.
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skutki działania siły wyższej.
- W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny oraz inne przepisy prawa powszechnie obowiązującego
- Załącznikami do regulaminu są:
- Klauzula informacyjna
- Wzór oświadczenia o stanie zdrowia - do zastosowania wyłącznie w przypadku takiej konieczności wynikającej z obowiązujących przepisów
Narodowe Centrum Kultury informuje o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
w związku z uczestnictwem w Wydarzeniu organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury
w Warszawie oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Narodowe Centrum Kultury z siedzibą
w Warszawie przy ul. Płockiej 13.
- kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: iod@nck.pl
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie:
- art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – w celu umożliwienia udziału w wydarzeniu na podstawie Regulaminu (dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz wizerunku),
- wyłącznie w przypadku takiej konieczności wynikającej z obowiązujących przepisów – również art. 6 ust. 1 lit. c) RODO – w związku z koniecznością wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze (dane osobowe znajdujące się w oświadczeniu o stanie zdrowia i nie stanowiące danych szczególnych kategorii - w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu lub adresu e-mail),
- wyłącznie w przypadku takiej konieczności wynikającej z obowiązujących przepisów – również art. 9 ust. 2 lit. i) RODO, tj. przetwarzanie jest niezbędne ze względów związanych
z interesem publicznym w dziedzinie zdrowia publicznego, takich jak ochrona przed poważnymi transgranicznymi zagrożeniami zdrowotnymi lub zapewnienie wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa opieki (dane osobowe w postaci informacji o stanie zdrowia)
- art. 6 ust. 1 lit. a) RODO – w celu umożliwienia realizacji badań ewaluacyjnych (dane osobowe w postaci adresu e-mail)
- odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora – w tym usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego administratora, oraz podmioty uprawnione do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa
w tym Główny Inspektorat Sanitarny,
- Pani/Pana dane osobowe:
- umożliwiające udział w Wydarzeniu na podstawie Regulaminu – w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail przetwarzane będą nie dłużej niż 2 tygodnie od daty Wydarzenia a następnie zostaną usunięte,
- W postaci zarejestrowanego podczas wydarzeń wizerunku przetwarzane będą przez cały okres realizacji działań informacyjno – promocyjnych przez NCK,
- wyłącznie w przypadku takiej konieczności wynikającej z obowiązujących przepisów – znajdujące się w oświadczeniu o stanie zdrowia i nie stanowiące danych szczególnych kategorii - w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz informacji o stanie zdrowia przetwarzane będą przez Administratora przez 2 tygodnie od daty Wydarzenia a następnie zostaną usunięte,
- wyłącznie w przypadku takiej konieczności wynikającej z obowiązujących przepisów –
w postaci informacji o stanie zdrowia – stanowiące szczególną kategorię danych przetwarzane będą przez Administratora przez 2 tygodnie od daty Wydarzenia a następnie zostaną usunięte,
- Umożliwiające udział w badaniu ewaluacyjnym – w postaci imienia, nazwiska, adresu email przetwarzane będą do czasu zakończenia realizacji badania ewaluacyjnego lub do czasu wycofania zgody.
- ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia - z wyjątkiem tych przetwarzanych na podstawie art. 9 ust. 2 lit i) RODO lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz przenoszenia swoich danych osobowych, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
- przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
- podanie danych osobowych:
- wyłącznie w przypadku takiej konieczności wynikającej z obowiązujących przepisów – znajdujących się w oświadczeniu o stanie zdrowia – jest niezbędne dla wzięcia stacjonarnego udziału w Wydarzeniu,
- umożliwiających udział (w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, wizerunku) jest wymogiem Regulaminu,
- Umożliwiających udział w badaniu ewaluacyjnym (w postaci adresu e-mail) – jest dobrowolne.