Młodszy_a Specjalista_ka ds. projektów kulturalnych i edukacyjnych

Data publikacji: 06.07.2024
Średni czas czytania 5 minut

Twój zakres obowiązków:

Do Działu Projektów Kulturalnych Narodowego Centrum Kultury poszukujemy Młodszego_ej specjalisty_ki lub Specjalisty_ki który_a zajmie się prowadzeniem projektów kulturalnych i edukacyjnych, w szczególności kampanii „Ojczysty – dodaj do ulubionych” oraz "do Hymnu" i innych projektów realizowanych w dziele.

Naszą codzienność stanowią działania związane z kreowaniem, przygotowywaniem i organizowaniem projektów kulturalnych;

W naszym zespole będziesz odpowiadać za redakcję treści na social media i stronę internetową instytucji;

Wyposażymy Cię w wiedzę o naszych projektach oraz pokażemy Ci naszą strategię gry dotyczącą współprowadzenia spraw z zakresu współpracy instytucjonalnej przy koprodukcji i współorganizacji projektów związanych z działalnością statutową NCK;

Otrzymasz niezbędne informacje i narzędzia aby efektywnie ustalać i nadzorować warunki formalne projektów;

Wyzwaniem będzie także przeprowadzanie roboczych negocjacji z wykonawcami i dostawcami usług oraz przygotowywanie dokumentacji i procedur do postępowań z zakresu zamówień publicznych;

Liczymy też na wsparcie z zakresu przygotowywania opinii merytorycznych, opisów projektów oraz materiałów informacyjnych.

Nasze wymagania:

skończyłeś_aś studia wyższe zakończone dyplomem licencjata/magistra na kierunku Filologia Polska, Kulturoznawstwo lub pokrewne;
masz „lekkie pióro" i umiejętność redagowania angażujących tekstów, a także umiesz odpowiednio zarządzać tą treścią np. w mediach społecznościowych;

posiadasz doskonałą wiedzę o języku polskim i posługujesz się nienaganną polszczyzną;

pomimo presji czasu potrafisz efektywnie działać, a szklanka wody zawsze wydaje Ci się do połowy pełna;

jesteś graczem zespołowym ale kiedy wymaga tego konieczność potrafisz działać samodzielnie;

masz świeże spojrzenie, otwarty umysł i gotowość na nowe wyzwania.
Wyślij nam swoje CV, a jeśli masz ochotę podzielić się z nami swoim portfolio działań prowadzonych w mediach społecznościowych i/lub profilami z segmentu kultury i mediów, które Cię inspirują – śmiało!
Załącz link do dokumentu CV.

Mile widziane

Fokus na kulturę będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

- nasza instytucja mieści się przy metrze Płocka - dotrzesz do nas bez kłopotu nie stojąc w korkach;

- na wsparcie i pomoc możesz liczyć zawsze, nie tylko w okresie wdrożenia;

DODATKOWA INFORMACJA:

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie na tym stanowisku osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami.
Przestrzeń biurowa w miejscu wykonywania pracy (Płockiej 5A ) - dostępna architektonicznie (standardowe windy osobowe, dostępne ciągi komunikacyjne, toaleta przystosowana na poziomie 0).

Przestrzeń architektoniczna w siedzibie instytucji (Płocka 13) - dostępny jedynie poziom parteru.

W okolicy znajdują się publiczne miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

W budynkach nie ma oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym.

Do budynków i pomieszczeń NCK można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość wykonywania pracy zdalnie w wymiarze zgodnym z obowiązującym kodeksem pracy.

Jesteśmy gotowi zapewnić środowisko pracy dla osób z dysfunkcją narządu wzroku. Kwestię konkretnych dostosowań potraktujemy indywidualnie zgodnie ze zgłoszonymi potrzebami.

Deklarujemy gotowość odpowiednich przystosowań środowiska pracy dla osób z dysfunkcją słuchu, posługujących się aparatem słuchowym.
W każdym innym zgłoszonym przypadku deklarujemy gotowość do przystosowania stanowiska pracy zgodnie ze zgłoszonymi potrzebami.

Kandydatów/ki prosimy o przesyłanie CV w języku polskim poprzez powyższy formularz

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej/stacjonarnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego