Współpracownik ds. Kontroli Projektów

Data publikacji: 16.11.2020
Średni czas czytania 3 minuty

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  1. Rozliczanie programów Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, dla których NCK pełni rolę instytucji zarządzającej,

  1. Rozliczanie programów Dotacyjnych NCK w tym:

  • Weryfikacja finansowa,

  • Weryfikacja raportów rozliczeniowych z wykonania zadania,

  • Inne prace księgowe bezpośrednio związane z rozliczaniem programów dotacyjnych,

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z beneficjentami,

  1. Pomoc przy działaniach kontrolnych dotyczących beneficjentów programów dotacyjnych NCK programów Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Kogo szukamy?
  1. Wykształcenie wyższe;

  1. Ukończony Kierunek ekonomiczny lub pokrewny, specjalność rachunkowość finanse;

  1. Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury (ew. w administracji publicznej);

  1. Mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą programów dotacyjnych (od strony instytucji zarządzającej), udzielanych ze środków publicznych krajowych (np. w ramach zadań realizowanych na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie);

  1. Dodatkowym atutem będzie znajomość ustaw o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, o finansach publicznych i o rachunkowości.

Wymagania dodatkowe:
  • Wiedza z zakresu księgowości,
  • Biegła umiejętność obsługi komputera,
  • Umiejętności analityczne i z zakresu kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Terminowość i dokładność,
  • Efektywność w pracy zespołowej oraz indywidualnej.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie w wymiarze ok. 160 h/m-c od stycznia do grudnia 2021 r.
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole Działu Kontroli Projektów,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia;
  • dogodna lokalizacja przy stacji metra Płocka.

Wymagane załączniki:

  • CV – należy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@nck.pl do 16 grudnia br., w temacie należy wpisać: „WSPÓŁPRACOWNIK DKP”*

Rekrutację przewidujemy również w formule zdalnej.