Specjalista ds. wydawniczych

Data publikacji: 28.05.2021
Średni czas czytania 3 minuty

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • tworzenie, redakcja i korekta tekstów,
  • przygotowywanie materiałów graficznych i tekstowych związanych z publikacjami,
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji wydawniczej w tym umowy, kalkulacje, harmonogramy, rachunki, faktury,
  • prowadzenie księgarni stacjonarnej i internetowej,
  • obsługa programów handlowych,
  • inspekcja produkcji

Dodatkowo :

  • redakcja techniczna,
  • przygotowywanie e-publikacji zgodnie z zasadami ustawy „Dostępność plus”.

Wymagania:

  • ukończenie studiów w wyższych ukończonych tytułem magistra na preferowanych kierunkach
    i specjalizacjach: marketing wydawniczy, grafika, reklama, design wydawniczy, ekonomiczny,
  • doświadczenie w realizacji projektów wydawniczych min. 3 lata,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu praw autorskich,
  • doświadczenie w pracy z programami graficznymi (skład, obróbka zdjęć, projektowanie graficzne),
  • doświadczenie we przygotowaniu i dystrybucji różnych typów publikacji (druk, e-book, audiobook, płyty),
  • doświadczenie w realizacji, dystrybucji, sprzedaży i rozliczeniach projektów wydawniczych,
  • doświadczenie w obsłudze księgarni i zarządzaniu sklepem internetowym, obsługą programów sprzedażowo-księgowych, fakturowaniu,
  • łatwość przygotowania i opracowania materiałów tekstowych i graficznych, w tym do publikacji internetowych (banery, foldery, ulotki, animacje),
  • znajomość specyfikacji technicznej i materiałowej publikacji drukowanych.

Wymagania dodatkowe:

  • dobra organizacja pracy i samodzielność, ,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w sektorze publicznym.

Oferujemy:

  1. umowę o pracę
  2. możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  3. dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna,
  4. możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów,
  5. prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach,
  6. dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV* poprzez formularz

Rekrutacja

najpóźniej do 25 czerwca 2021 r.

Wymagane załączniki: CV w języku polskim

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.