Specjalista ds. szkoleń i profesjonalizacji

Data publikacji: 23.03.2021
Średni czas czytania 3 minuty

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • koordynacja i realizacja programu szkoleniowego dla pracowników sektora kultury w ramach projektu Konwersja cyfrowa domów kultury, w tym:
    • prace nad opisem przedmiotu zamówienia,
    • udział w procesie wyłonienia wykonawcy,
    • współpraca w wyborze tutorów cyfrowych
    • nadzór nad realizacją działań szkoleniowych i stały kontakt z uczestnikami.
  • podnoszenie kompetencji osób zajmujących się działalnością kulturalną;
  • przygotowywanie prezentacji, statystyk i raportów na potrzeby prowadzonych projektów i w zakresie prowadzonych działań;
  • kontrola efektywności prowadzonych działań i projektów oraz zapewnienie wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań.

Wymogi kwalifikacyjne:

  • wykształcenie: wyższe, preferowany kierunek humanistyczny lub z zakresu nauk społecznych;
  • min 2 lata doświadczenia w organizacji szkoleń dla klienta zewnętrznego lub/i doświadczenie trenerskie;
  • znajomość rynku szkoleniowego i jego specyfiki
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, sprawne poruszanie się w systemach wspierających pracę np. Office 365, platformy online;
  •  wysokie kompetencje organizacyjno – logistyczne oraz interpersonalne;
  • otwartość na nowe metody działania, elastyczność i innowacyjność oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w instytucji kultury;
  • doświadczenie w pracy projektowej finansowanej ze środków europejskich.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony do 31 grudnia 2022 r.
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy, w  tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;
  • możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK, a także w wybranych wydarzeniach partnerów;
  • prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach;
  • dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV* poprzez formularz:

Rekrutacja

najpóźniej do 22 kwietnia 2021 r.

Wymagane załączniki: CV w języku polskim

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.