Specjalista ds. pomocy socjalnej

Data publikacji: 03.02.2021
Średni czas czytania 2 minuty

Miejsce pracy: Warszawa

Fot. katemangostar - www.freepik.com

Zakres obowiązków:

  1. Praca w systemie obsługi Programów NCK, w tym:
    – rejestracja wniosków,
    – weryfikacja formalna i merytoryczna przesłanych wniosków,
    – kontakt mailowy i telefoniczny z beneficjentami,
  2. Obsługa posiedzeń Zespołu Sterującego, w tym:
    –  przygotowanie dokumentacji do wypłaty środków finansowych.
  3. Współpraca z pozostałymi działami NCK

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe
  2. Doświadczenie w obsłudze interesariusza zewnętrznego min 2 lata;
  3. Bardzo dobra znajomość programów MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel i Word,
  4. Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub w administracji publicznej,
  5. Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów dotacyjnych,
  6. Dodatkowym atutem będzie znajomość ustaw o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, o finansach publicznych i o rachunkowości,
  7. Dobra organizacja czasu pracy i wielozadaniowość,
  8. Terminowość i dokładność,
  9. Wysokie kompetencje interpersonalne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;
  • możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;
  • prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach,
  • dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

CV należy przesyłać poprzez formularz*:

Rekrutacja →

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Czas emisji ogłoszenia: do 4 marca 2021 r.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.