Specjalista ds. komunikacji

Data publikacji: 16.03.2021
Średni czas czytania 3 minuty

Miejsce pracy: Warszawa

Fot. pixabay

Zakres zadań:

  • inicjowanie i realizacja działań we wszystkich obszarach public relations;
  • nawiązywanie i budowanie relacji z dziennikarzami, bieżąca obsługa mediów, w tym inicjowanie nowych projektów i form współpracy z mediami;
  • organizacja konferencji, briefingów oraz innych form spotkań i wydarzeń dla mediów oraz kluczowych grup interesariuszy NCK;
  • tworzenie, weryfikacja i konsultacja materiałów prasowych, opracowań, raportów, newsletterów, postów, materiałów audio i wideo itp. na temat działalności NCK i szeroko rozumianej kultury dla mediów oraz innych grup interesariuszy;
  • tworzenie contentu przeznaczonego do Internetu oraz publikowanie postów w mediach społecznościowych;
  • przygotowywanie pism, wystąpień, prezentacji oraz innych materiałów dla dyrekcji NCK;
  • bieżący monitoring i analiza publikacji medialnych;
  • tworzenie i aktualizowanie baz mediowych;
  • obsługa merytoryczna i organizacyjna wydarzeń NCK;
  • pozyskiwanie i realizacja patronatów medialnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki humanistyczne i społeczne (PR, dziennikarstwo);
  • minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji działań PR na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenia branżowe, dziennikarskie i korporacyjne;
  • ugruntowana wiedza z zakresu PR, bardzo dobra znajomość rynku medialnego, specyfiki i aktualnych realiów pracy dziennikarskiej oraz trendów, kanałów, narzędzi i procesów zachodzących w obszarze komunikacji;
  • swoboda w formułowaniu i redagowaniu tekstów, tzw. "lekkie pióro";
  • bezbłędne i kreatywne posługiwanie się polszczyzną;
  • wiedza z obszaru kultury, zainteresowanie kulturą;
  • doświadczenia w organizacji konferencji, briefingów i spotkań medialnych oraz pracy projektowej;
  • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji międzyludzkich;
  • biegła znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • kreatywność, zaangażowanie, rzetelność, lojalność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy, w  tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;
  • możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;
  • prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach;
  • dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz*

Rekrutacja

najpóźniej do 16 kwietnia 2021 roku.

Wymagane załączniki: CV oraz list motywacyjny w języku polskim

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.