Specjalista ds. edukacji kulturalnej i kulturowej

Data publikacji: 23.06.2020
3 minuty

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie scenariuszy działań edukacyjnych i animacyjnych;
  • Prowadzenie działań edukacyjnych i animacyjnych dla różnych grup odbiorców: dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, rodzin podczas wydarzeń NCK;
  • Planowanie i koordynacja projektów edukacyjnych, animacyjnych oraz tożsamości lokalnej w obszarze wspólnotowym;
  • Współpraca przy projektach realizowanych przez Dział Edukacji Kulturalnej.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby łączącej pasję edukacyjną, wiedzę historyczną i umiejętność pracy projektowej oraz zespołowej.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe licencjackie, preferowane kierunki: pedagogika, animacja kultury lub pokrewne;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu działań edukacyjnych dla różnych grup wiekowych;
  • Umiejętność prowadzenia zajęć i prezentacji, a także nawiązywania żywego kontaktu z uczestnikami działań i przekazywania swojej wiedzy w sposób ciekawy i angażujący;
  • Dobra znajomość historii XX wieku i historii najnowszej oraz zagadnień związanych ze sztuką i kulturą;

Wymagania dodatkowe:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętności organizacyjne i duża samodzielność w działaniu;
  • Zaangażowanie w powierzone zadania i sumienności;
  • Rekomendacje od dotychczasowych pracodawców, doświadczenie w pracy w instytucji kultury oraz znajomość podstaw programowych MEN będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu/praca stacjonarna i w terenie;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole Działu Edukacji Kulturalnej;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia;
  • dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym m.in.: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wymagane załączniki:

  • CV

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rekrutacja@nck.pl do 22.07.2020 r., wpisując w temacie nEDUKATOR .*

Rekrutację przewidujemy również w formule zdalnej.