Data publikacji: 10.02.2021
Średni czas czytania 3 minuty

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • prace redaktorskie, korektorskie, redakcja technicza;
  • ocena merytoryczna tekstów;
  • prowadzenie projektów wydawniczych, w tym e-publikacji;
  • prowadzenie dokumentacji wydawniczej i rozliczeń projektów: umowy, kosztorysy, harmonogramy, faktury, rachunki;
  • prowadzenie kancelarii wydawniczej oraz e-kancelarii;
  • promocja wydawnictw;
  • pozyskiwanie praw autorskich, w tym licencji zagranicznych;
  • współpraca z partnerami;
  • udział w procesie dystrybucyjnym, w tym prowadzenia Księgarni NCK.

Wymagania:

  • Ukończenie studiów w wyższych zakończonych tytułem magistra na kierunkach humanistycznych;
  • doświadczenie w realizacji projektów wydawniczych min. 2 lata;
  • doświadczenie w zakresie promocji projektów wydawniczych oraz znajomość specyfiki rynku książki;
  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania autorskich praw majątkowych, w tym licencji zagranicznych;
  • doskonała znajomość zasad kultury języka w mowie i piśmie;
  • łatwość tworzenia tekstów;
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji wydawniczej, w tym: umowy, kalkulacje, harmonogramy;
  • biegła znajomość pakietu Office, gł. Word i Excel;
  •  dobra znajomości języka angielskiego.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość organizacji pracy w państwowych jednostkach budżetowych, w tym znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz Ustawy o prawie autorskim i prawach;
  • umiejętność redakcji technicznej;
  • doświadczenie w pracach z programami graficznymi (skład, obróbka zdjęć, proste projektowanie graficzne);
  • dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • umiejętność określania priorytetów;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • punktualność, dyspozycyjność, niekonfliktowość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;
  • możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;
  • prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach;
  • dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz*:

Rekrutacja

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Czas emisji ogłoszenia: do 12 marca 2021 r.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.