Zespół/Kontakty

Dyrektor

dr hab. Rafał Wiśniewski
+48 22 21 00 103

Zastępcy Dyrektora

Eliza Dzwonkiewicz 
Za­stęp­ca Dy­rek­to­ra ds. Współpracy Lokalnej
+48 22 21 00 103
 
Edward Chudzik 
Za­stęp­ca Dy­rek­to­ra ds. Projektów Kulturalnych i Administracji
+48 22 21 00 190 
nck@​nck.​pl
 
dr Mateusz Werner 
Zastępca Dyrektora ds. Badań i Strategii Kultury
+48 22 21 00 190
nck@​nck.​pl

Rzecznik Prasowy

Michał Laszczkowski
+48 22 21 00 113 
mlaszczkowski@​nck.​pl

Dział Projektów Kulturalnych

Michał Kosiorek 
p. o. Kierownik Działu
+48 22 21 00 160 
mkosiorek@nck.pl

Ewa Sołtysik 
p. o. Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 183
esoltysik@​nck.​pl
 

Kajus Augustyniak
+48 22 21 00 169 
kajus.augustyniak@nck.pl

Karolina Gonta
+48 22 21 00 185 
kgonta@nck.pl

Marek Horodniczy
+48 22 21 00 198 
mhorodniczy@nck.pl

Jagoda Lenarcińska
+48 22 21 00 192 
jlenarcinska@nck.pl

Maria Pencina
+48 22 21 00 164 
mpencina@nck.pl

Maja Owczarek
+48 22 21 00 174 
mowczarek@nck.pl

Anna Wołowczyk
+48 22 21 00 181
awolowczyk@nck.pl

Dział Komunikacji i Promocji

Marzena Strąk
p. o. Kierownik Działu
+48 22 350 95 54
mstrak@nck.pl

Aleksander Pałasiński 
Zastępca Kierownika
+48 22 350 95 52
apalasinski@nck.pl

Sylwia Burska 
Kultura Dostępna w kinach
+48 22 350  95 42
sburska@nck.pl

Marcelina Bogdanowicz
Redaktorka www.kulturadostepna.pl
+48 22 350 95 37
mbogdanowicz@nck.pl

Magdalena Grabowska
Redaktorka portalu artistresidencies.pl
mgrabowska@nck.pl
 

Alma Haltof
+48 22 350 95 43
ahaltof@nck.pl

Miriam Kołak-Pleśniak 
Redaktorka www.platformakultury.nck.pl
+48 22 350 95 41
mkolak@nck.pl

Joanna Krupa 
Redaktorka www.mapakultury.nck.pl
+48 22 350 95 40
jkrupa@nck.pl

Kajetan Małachowski
+48 22 350 95 36
+48 22 21 00 196
 
Katarzyna Ostatek
+48 22 350 95 50
 
Ewa Paderewska 
urlop
 
Joanna Rafał
Redaktorka www.nck.pl
+48 22 350 95 39
jrafal@nck.pl
 
Marta Wielecka
Redaktorka www.kulturadostepna.pl
+48 22 350 95 35
 
Luiza Zimirska
urlop
 
Dorota Ziółkowska
+48 22 350 95 38
 
Jan Żółtowski
Wschód Kultury
+48 22 350  95 44
jzoltowski@nck.pl
 
Piotr Lipiński
Programista
+48 22 350 95 51
programista@nck.pl

Dział Wydawnictw

Kamila Rogowska-Śwircz 
Kierownik Działu
+48 22 21 00 143
krogowska@nck.pl

Małgorzata Chrobak 
Zastępca Kierownika
Sekretarz redakcji "Kultura Współczesna"
+48 22 21 00 141
mchrobak@nck.pl 
 
Katarzyna Flera-Iwaniuk
Publikacje dla dzieci i młodzieży
Seria "Edukacja+Animacja"
+48 22 21 00 131 
kflera@nck.pl
 
Anna Lonkwic
Konkurs na pracę doktorską
Seria "Kurs na kulturę"
Koedycje
+48 22 21 00 139
 
Andrzej Pawlik 
Dystrybucja
Sklep NCK
+48 22 21 00 118 
 
Aleksandra Pawlińska
Redaktor
+48 22 209 80 89
apawlinska@nck.pl
 
Piotr Pęziński
Redaktor
+48 22 21 00 195
 
Ewa Dalia Wojnowska
Redaktor
Opieka graficzna
E-booki
+48 22 209 80 88
edwojnowska@nck.pl
 

Dział Badań

Tomasz Kukołowicz
Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 186
tkukolowicz@​nck.​pl
 
Zuzanna Maciejczak
+48 22 21 00 176
zmaciejczak@nck.pl
 
Marlena Modzelewska
Obserwatorium Kultury
+48 22 21 00 135
mmodzelewska@nck.pl
 
Bogumiła Wiesiołek
+48 22 209 80 95
 
Katarzyna Zarzycka
+48 22 209 80 97
 

Dział Strategii Kultury

Barbara Domaradzka
Kierownik Działu
+48 22 21 00 184
 
Monika Derenda
Zastępca Kierownika  
+48 22 21 00 179 
 
Agnieszka Bebłowska Bednarkiewicz
+48 22 21 00 191
 
Anna Kozak 
+48 22 21 00 153

Dział Szkoleń i Profesjonalizacji

Magdalena Karowska-Koperwas
Kierownik Działu
+48 22 21 00 168
mkarowska@nck.pl

Irmina Recka-Wyżga 
Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 117
irecka@nck.pl
 
 Ewa Zbroja
Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 161 
ezbroja@​nck.​pl
 
Anna Ciecierska 
Zaproś nas do siebie
Ogólnopolska Giełda Projektów
+48 22 21 00 182 
aciecierska@nck.pl
 
Małgorzata Cieślińska

Wolontariat w kulturze 
+48 22 21 00 177 
mcieslinska@nck.pl

Paulina Kobza-Prot
+48 22 21 00 146 
pkobza@nck.pl

Anna Ładna
Staże i szkolenia stażowe
Pracuj w kulturze
+48 22 21 00 132
aladna@nck.pl
 
Irena Madej
+48 22 21 00 194 
imadej@nck.pl
 
Karina Poteralska
+48 22 21 00 147 
kpoteralska@nck.pl
 

dr Małgorzata Retko - Bernatowicz
+48 22 444 10 22
mretko@nck.pl

Dział Programów Dotacyjnych

Michał Rydzewski 
Kierownik Działu
Kultura - Interwencje
+48 22 21 00 156
mrydzewski@nck.pl
 
Anna Jermacz
Zastępca Kierownika
Kultura - Interwencje
Kultura Dostępna
Edukacja Kulturalna
+48 22 21 00 136 
ajermacz@​nck.​pl
 
Anna Pasznik
Program Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne
Infrastruktura domów kultury
Kultura - Interwencje
+48 22 21 00 130 
apasznik@​nck.​pl
 
Justyna Smolińska 
Ojczysty - dodaj do ulubionych
Bardzo Młoda Kultura
+48 22 21 00 189 
jsmolinska@nck.pl
 
Agata Radecka
Edukacja Kulturalna
Kultura Dostępna
+48 22 21 00 163
agataradecka@nck.pl
 
Dominika Staniak
Edukacja kulturalna
Kultura dostępna
tel.: (+48 22) 21 00 157
dstaniak@nck.pl
 
Elwira Gałat
Infrastruktura domów kultury
+48 22 21 00 122
egalat@nck.pl
 
Marta Tarka
Infrastruktura domów kultury
+48 22 20 98 099
mtarka@nck.pl

Dział Edukacji Kulturalnej

Elżbieta Wrotnowska-Gmyz​ 
Kierownik Działu
+48 22 21 00 115 
ewrotnowska@nck.pl

Roch Dąbrowski 
Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 126 
rdabrowski@​nck.​pl

Aleksandra Grzegorek
+48 22 209 80 67
agrzegorek@nck.pl

Maksymilian Olenderek
+48 22 21 00 158
molenderek@nck.pl

Weronika Warzocha
+48 22 21 00 145
wwarzocha@nck.pl

GALERIA KORDEGARDA
+48 22 42 10 125 
kordegarda@nck.pl
 
dr Anna Rudek-Śmiechowska
Galeria Kordegarda
+48 22 21 00 188
arudeksmiechowska@nck.pl

Edukacja Kulturalna Dzieci i Młodzieży

Aleksandra Chrzanowska
Program Archi-przygody
+48 22 21 00 172

Dział Stypendialny

Bogumiła Berdychowska 
Kie­row­nik Dzia­łu
Pro­gram Gaude Po­lo­nia
+48 22 350 95 30 
bberdychowska@​nck.​pl

Iwona Grodzka 
Pro­gram Pol­sko-​Ukra­iń­ska Wy­mia­na Mło­dzie­ży
+48 22 350 95 48 
igrodzka@​nck.​pl

Anna Rakowska 
Pro­gram Sty­pen­dial­ny Młoda Pol­ska
+48 22 350 95 32 
arakowska@​nck.​pl

Marek Żebrowski
+48 22 350 95 33 
mzebrowski@nck.pl

Dział Planistyki i Organizacji

Izabela Szeląg
p. o. Kierownik Działu
+48 22 21 00 180
iszelag@nck.pl
 
Monika Piórecka
+48 22 21 00 193
mpiorecka@nck.pl
 

Dział Kontroli Projektów

Małgorzata Kieza
Kierownik Działu
+48 22 444 10 21
mkieza@​nck.​pl
 
Arkadiusz Cichy
+48 22 444 10 25
 
Monika Gabryelczyk
+48 22 444 10 24
mgabryelczyk@​nck.​pl
 
Katarzyna Matuszewska
+48 22 444 10 22
kmatuszewska@nck.pl

Dział Administracyjny

Dorota Wysocka 
Kierownik Działu
+48 22 21 00 120 
dwysocka@​nck.​pl

Jakub Pobocha 
Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 102 
jpobocha@nck.pl

Marzena Nowak
+48 22 21 00 103 
mnowak@​nck.​pl

Anna Kazimierczak
+48 22 21 00 124 
akazimierczak@​nck.​pl

Agnieszka Majewska
+48 22 21 00 199 
amajewska@nck.pl

Ewa Świerczewska
+48 22 21 00 154
 
Barbara Tuszyńska
+48 22 21 00 190
btuszynska@nck.pl

 

Klaudiusz Dutkiewicz
+48 22 21 00 187
kdutkiewicz@nck.pl

Mikołaj Włodaków 
Recepcja
+48 22 21 00 100 
mwlodakow@​nck.​pl

Adrian Wrzosek 
Kierowca
+48 22 21 00 119 
kierowcy@nck.pl

Tomasz Skrętowski
Kierowca
+48 22 21 00 119 
kierowcy@nck.pl

Agnieszka Woźnicka
+48 22 21 00 123
awoznicka@nck.pl

Kadry

Agnieszka Chmurzyńska
+48 22 21 00 170 
achmurzynska@nck.pl

Dział Prawny

Marlena Chłopik
Kierownik Działu, Radca Prawny
+48 22 21 00 159
mchlopik@nck.pl

Eliza Grabowska-Szweicer
Radca prawny
+48 22 21 00 159
egrabowska@nck.pl

Tomasz Rokicki
+48 22 21 00 175
trokicki@nck.pl

Piotr Wymysłowski
+48 22 21 00 114
pwymyslowski@nck.pl

Główna Księgowa

Bernarda Ambrożkiewicz 
Główna Księgowa
+48 22 21 00 105 
bambrozkiewicz@​nck.​pl

Dział Księgowości

Joanna Solska 
Zastępca Głównej Księgowej
+48 22 21 00 106 
jsolska@​nck.​pl

Marina Jeśko
+48 22 21 00 144 
mjesko@​nck.​pl

Honorata Kamionka
+48 22 21 00 108 
hkamionka@​nck.​pl

Barbara Michalczyk
+48 22 21 00 107 
bmichalczyk@​nck.​pl

Joanna Michałowska
+48 22 21 00 197 
jmichalowska@nck.pl

Koordynator ds. Kontroli Zarządczej

Aneta Radecka 
Koordynator ds. Kontroli Zarządczej
+48 22 21 00 180 
aradecka@nck.pl