Zespół/Kontakty

Dyrektor

dr hab. Rafał Wiśniewski
+48 22 21 00 103

Zastępcy Dyrektora

Eliza Dzwonkiewicz 
Za­stęp­ca Dy­rek­to­ra ds. Współpracy Lokalnej
+48 22 21 00 103
 
Edward Chudzik 
Za­stęp­ca Dy­rek­to­ra ds. Projektów Kulturalnych i Administracji
+48 22 21 00 190 
nck@​nck.​pl

Rzecznik Prasowy

Kajus Augustyniak
+48 22 21 00 169 
kajus.augustyniak@nck.pl

Dział Projektów Kulturalnych

Michał Kosiorek 
Kierownik Działu
+48 22 21 00 160 
mkosiorek@nck.pl

Ewa Sołtysik 
Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 183
esoltysik@​nck.​pl
 

Elżbieta Baron
+48 22 21 00 142
ebaron@nck.pl

Karolina Gonta
+48 22 21 00 185 
kgonta@nck.pl

Marek Horodniczy
+48 22 21 00 198 
mhorodniczy@nck.pl

Jakub Kruczała
+48 22 21 00 127
 

Jagoda Lenarcińska
+48 22 21 00 192 
jlenarcinska@nck.pl

Maja Owczarek
+48 22 21 00 174 
mowczarek@nck.pl

Anna Wołowczyk
+48 22 21 00 181
awolowczyk@nck.pl

Dział Komunikacji i Promocji

Marzena Strąk
Kierownik Działu
+48 22 350 95 54
mstrak@nck.pl

Aleksander Pałasiński 
Zastępca Kierownika
+48 22 350 95 52
apalasinski@nck.pl

Sylwia Burska 
Kultura Dostępna w kinach
+48 22 350  95 42
sburska@nck.pl

Marcelina Bogdanowicz
Redaktorka www.kulturadostepna.pl
+48 22 350 95 37
mbogdanowicz@nck.pl

Magdalena Grabowska
Redaktorka portalu artistresidencies.pl
mgrabowska@nck.pl
 
Miriam Kołak-Pleśniak 
+48 22 350 95 41
mkolak@nck.pl
 
Joanna Krupa 
+48 22 350 95 40
jkrupa@nck.pl
 
Kajetan Małachowski
+48 22 350 95 36
 
Katarzyna Ostatek
+48 22 350 95 50
 
Ewa Paderewska
+48 22 350 95 38
 
Joanna Rafał
Redaktorka www.nck.pl
+48 22 350 95 39
jrafal@nck.pl
 
Marta Wielecka
Redaktorka www.kulturadostepna.pl
+48 22 350 95 35
 
Luiza Zimirska
(urlop)
 
Jan Żółtowski
Wschód Kultury
+48 22 350  95 44
jzoltowski@nck.pl
 
Piotr Lipiński
Programista
+48 22 350 95 51
programista@nck.pl

Dział Wydawnictw

Małgorzata Chrobak 
Kierownik Działu
+48 22 21 00 141
mchrobak@nck.pl 
 
Alicja Bojko
Redaktor
+48 22 21 00 116
abojko@nck.pl
 
Katarzyna Flera-Iwaniuk
Redaktor
+48 22 21 00 131 
kflera@nck.pl
 
Anna Lonkwic
Redaktor
+48 22 21 00 139
 
Andrzej Pawlik 
Dystrybucja
Sklep NCK
+48 22 21 00 118 
 
Aleksandra Pawlińska
Redaktor
+48 22 209 80 89
apawlinska@nck.pl
 
Maria Pietrusiewicz
Redaktor
+48 22 21 00 195
mpietrusiewicz@nck.pl
 
Ewa Dalia Wojnowska
Redaktor grafik
E-booki
+48 22 209 80 88
edwojnowska@nck.pl
 

Dział Badań

dr Tomasz Kukołowicz
Kierownik Działu
+48 22 21 00 186
tkukolowicz@​nck.​pl
 

dr Małgorzata Retko-Bernatowicz
+48 22 21 00 196
mretko@nck.pl

Anna Kozak 
+48 22 21 00 153
 
Zuzanna Maciejczak
+48 22 21 00 176
zmaciejczak@nck.pl
 
Marlena Modzelewska
+48 22 21 00 135
mmodzelewska@nck.pl
 
Bogumiła Wiesiołek
+48 22 209 80 95
 

Dział Strategii Kultury

Barbara Domaradzka
Kierownik Działu
+48 22 21 00 184
 
Monika Derenda
Zastępca Kierownika
(urlop)
 

Dział Szkoleń i Profesjonalizacji

Magdalena Karowska-Koperwas
Kierownik Działu
+48 22 21 00 168
+48 605 099 168
mkarowska@nck.pl
 
Irmina Recka-Wyżga 
Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 117
+48 518 332 896
irecka@nck.pl
 
Ewa Zbroja
Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 161 
+48 605 099 179
ezbroja@​nck.​pl
 
Anna Ciecierska 
Zaproś nas do siebie
Ogólnopolska Giełda Projektów
+48 22 21 00 182 
aciecierska@nck.pl
 
Małgorzata Cieślińska
Wolontariat w kulturze 
+48 22 21 00 177 
mcieslinska@nck.pl
 
Paulina Kobza-Prot
Zarządzanie w kulturze
+48 22 21 00 146 
pkobza@nck.pl
 
Anna Ładna
Staże i szkolenia stażowe
Pracuj w kulturze
+48 22 21 00 132
aladna@nck.pl
 
Irena Madej
Kultura Bez Wyjątku
+48 22 21 00 194 
imadej@nck.pl
 
Karina Poteralska
+48 22 21 00 147 
kpoteralska@nck.pl
 

Dział Programów Dotacyjnych

Michał Rydzewski 
Kierownik Działu
Kultura - Interwencje
+48 22 21 00 156
mrydzewski@nck.pl
 
Anna Jermacz
Zastępca Kierownika
Kultura Dostępna
Edukacja Kulturalna
+48 22 21 00 136 
ajermacz@​nck.​pl
 
Anna Pasznik
Program Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne
Infrastruktura domów kultury
+48 22 21 00 130 
apasznik@​nck.​pl
 
Justyna Smolińska 
Ojczysty - dodaj do ulubionych
Bardzo Młoda Kultura
+48 22 21 00 189 
jsmolinska@nck.pl
 
Agata Radecka
Edukacja Kulturalna
Kultura Dostępna
+48 22 21 00 163
agataradecka@nck.pl
 
Dominika Staniak
Edukacja kulturalna
Kultura dostępna
+48 22 21 00 157
dstaniak@nck.pl
 
Liliana Grupińska
+48 22 21 00 111
lgrupinska@nck.pl
 
Elwira Gałat
Infrastruktura domów kultury
Kultura - Interwencje
+48 22 21 00 122
egalat@nck.pl
 
Marta Tarka
Infrastruktura domów kultury
+48 22 20 98 099
mtarka@nck.pl

Dział Edukacji Kulturalnej

Elżbieta Wrotnowska-Gmyz​ 
Kierownik Działu
+48 22 21 00 115 
ewrotnowska@nck.pl

Roch Dąbrowski 
Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 126 
rdabrowski@​nck.​pl

Agnieszka Bebłowska-Bednarkiewicz
+48 22 21 00 191
 

Agata Dziemian
+48 22 209 80 67
adziemian@nck.pl

Maksymilian Olenderek
+48 22 21 00 158
molenderek@nck.pl

Weronika Warzocha
+48 22 21 00 145
wwarzocha@nck.pl

GALERIA KORDEGARDA
+48 22 42 10 125 
kordegarda@nck.pl
 
dr Anna Rudek-Śmiechowska
Galeria Kordegarda
+48 22 21 00 188
arudeksmiechowska@nck.pl

Edukacja Kulturalna Dzieci i Młodzieży

Aleksandra Chrzanowska
Program Archi-przygody
+48 22 21 00 172

Dział Stypendialny

Bogumiła Berdychowska 
Kie­row­nik Dzia­łu
Pro­gram Gaude Po­lo­nia
+48 22 350 95 30 
bberdychowska@​nck.​pl

Iwona Grodzka 
Pro­gram Pol­sko-​Ukra­iń­ska Wy­mia­na Mło­dzie­ży
+48 22 350 95 48 
igrodzka@​nck.​pl

Anna Rakowska 
Pro­gram Sty­pen­dial­ny Młoda Pol­ska
+48 22 350 95 32 
arakowska@​nck.​pl

Marek Żebrowski
+48 22 350 95 33 
mzebrowski@nck.pl

Dział Planistyki i Organizacji

Izabela Szeląg
p. o. Kierownik Działu
+48 22 21 00 180
iszelag@nck.pl
 
Marta Kaźmierska
+48 22 21 00 133
 
Monika Piórecka
+48 22 21 00 193
mpiorecka@nck.pl
 

Dział Kontroli Projektów

Małgorzata Kieza
Kierownik Działu
+48 22 444 10 21
mkieza@​nck.​pl
 
Arkadiusz Cichy
+48 22 444 10 25
 
Monika Gabryelczyk
+48 22 444 10 24
mgabryelczyk@​nck.​pl
 
Katarzyna Matuszewska
+48 22 444 10 22
kmatuszewska@nck.pl
 
Anna Frelek-Chmiel
+48 22 444 10 26
afrelek@nck.pl

Dział Administracyjny

Dorota Wysocka 
Kierownik Działu
+48 22 21 00 120 
dwysocka@​nck.​pl

Jakub Pobocha 
Zastępca Kierownika
+48 22 21 00 102 
jpobocha@nck.pl

Marzena Nowak
+48 22 21 00 103 
mnowak@​nck.​pl

Anna Kazimierczak
+48 22 21 00 124 
akazimierczak@​nck.​pl

Agnieszka Majewska
+48 22 21 00 199 
amajewska@nck.pl

Justyna Roszuk
Asystent Dyrektora
+48 22 21 00 173
 
Ewa Świerczewska
+48 22 21 00 154
 
Barbara Tuszyńska
+48 22 21 00 190
btuszynska@nck.pl
 

Klaudiusz Dutkiewicz
+48 22 21 00 187
kdutkiewicz@nck.pl

Mikołaj Włodaków 
Recepcja
+48 22 21 00 100 
mwlodakow@​nck.​pl

Adrian Wrzosek 
Kierowca
+48 22 21 00 119 
kierowcy@nck.pl

Tomasz Skrętowski
Kierowca
+48 22 21 00 119 
kierowcy@nck.pl

Agnieszka Woźnicka
+48 22 21 00 123
awoznicka@nck.pl

Kadry

Agnieszka Chmurzyńska
+48 22 21 00 170 
achmurzynska@nck.pl

Dział Prawny

Marlena Chłopik
Kierownik Działu
Radca Prawny
+48 22 21 00 159
+48 22 21 00 113
mchlopik@nck.pl
 
Kamil Jaworski
Radca prawny
+48 22 21 00 159
kjaworski@nck.pl
 
Michał Muszyński
Radca prawny
+48 22 21 00 159
mmuszynski@nck.pl
 
Piotr Wymysłowski
+48 22 21 00 114
pwymyslowski@nck.pl

Główna Księgowa

Joanna Solska
+48 22 21 00 106 
jsolska@​nck.​pl

Dział Księgowości

Marina Jeśko
Zastępca Głównej Księgowej
+48 22 21 00 144 
mjesko@​nck.​pl
 

Honorata Kamionka
+48 22 21 00 108 
hkamionka@​nck.​pl

Barbara Michalczyk
+48 22 21 00 107 
bmichalczyk@​nck.​pl

Joanna Michałowska
+48 22 21 00 197 
jmichalowska@nck.pl