Oferta dla wolonatriuszy
cała Polska

Projektowanie oferty dla wolontariuszy - od pomysłu do komunikatu. Webinarium | 14.06, godz. 12.00

Poniedziałek, 12-06-2017 - Środa, 14-06-2017
cała Polska

Czego dowiecie się podczas webinarium:

Macie już w swojej instytucji wolontariuszy i chcecie lepiej konstruować ofertę dla nich? Dopiero zaczynacie przygodę z wolontariatem i chcecie żeby Wasza propozycja była ciekawa, spójna z ofertą instytucji i ciekawie przedstawiona na zewnątrz i co najważniejsze zachęcała wolontariuszy do udziału w Waszych projektach. Zapraszamy do udziału w webinarium!

 Podczas webinarium ekspert opowie:

 • jak konstruować ofertę dla  wolontariuszy tak, aby była ciekawa i zachęcająca (zarówno dla wolontariatu akcyjnego jak i długofalowego),
 • dlaczego warto myśleć o pracy wolontariuszy jako procesie,
 • jak sprawić, aby oferta wolontariacka był spójna ze sposobem działania danej instytucji kultury.

Ekspertka: Agata Pietrzyk-Sławińska

Kiedy: 14 czerwca, godzina 12.00

Zapisy pod adresem: https://kadrakultury.clickmeeting.com/projektowanie-oferty-dla-wolontariuszy-od-pomyslu-do-komunikatu-webinarium-nck/register?_ga=2.199842798.1931453515.1496815659-959745415.1490096003

WEBINARIUM ODBYWA SIĘ W RAMACH PROJEKTU "WOLONTARIAT W KULTURZE"

Udział jest bezpłatny, a spotkanie trwa 90 minut.

______________________________________________________________________________________________________

Aby wziąć udział w webinarium:

 1. Kliknij link do rejestracji i zarejestruj się, podaj uważnie swój adres e-mail.
 2. Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji (nadawca wiadomości wyświetla się jako Kadra Kultury) wraz z linkiem do naszego webinarium.
 3. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło "dołącz" z powyższego e-maila.
 4. Zachęcamy, aby dołączyć do nas na kwadrans przed startem webinarium - to idealny czas, aby sprawdzić jakość swojego połączenia lub oswoić się z webinarium.
 5. Dopóki nie rozpoczniemy spotkania na żywo, będziesz oczekiwał/-a w tzw. "poczekalni" - gdzie możesz przeczytać krótkie info o zaproszonym ekspercie.
 6. Jeśli korzystasz ze Skype'a, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Jakiego sprzętu potrzebuję, aby wziąć udział w webinarium?

 1. wystarczy komputer z dostępem do Internetu
 2. zasadniczo nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania, ważne abyś miał/a zainstalowany aktualny bezpłatny Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj:https://get.adobe.com/pl/flashplayer/ )

Jeśli korzystasz z system operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w webinarium na tablecie lub smartfonie, to pobierz wcześniej odpowiednią bezpłatną aplikację:

Po pobraniu aplikacji, wpisz kod PIN (numer spotkania), który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym rejestrację na webinarium.

W realizacji webinarium wspiera nas Dorota Kostowska z webinaria24.pl